Sobota, 20 Apríl 2024
Meniny má: Marcel
Zajtra: Ervín
VYHĽADÁVANIE
VAŠE OHLASY, NÁZORY
Vyjadrite Vaše skúsenosti, postrehy
Potrebná registrácia 

Čo je to ?

Lymfodrenáž je to ľahká, prijemná masáž na prečistenie a odplavenie odpadových látok z celého tela, ktorá sa vykonáva ručne pomocou špeciálnych hmatov bez použitia krémov a emulzií. Základom je vyprázdnenie lymfatických uzlín a až následne sa vykonávajú špeciálne posuvné hmaty.
Charakteristika lymfy: je to tekutine, ktorá sa nachádza hlavne v podkoží a obsahuje odpadové látky, toxíny a škodlivé látky, ktoré 
vyprodukujú svaly svojou činnostou.

Zlepšuje / pomáha

Lymfodrenáž je vynikajúca na odstránenie opuchov na rukách a nohách, pri lymfedémoch, na prečistenie celého organizmu, na odvodnenie a má taktiež anticelulitýdne účinky. Je skvelá pre ľudí po operáciách, úrazoch, chemoterapií. Taktiež sa po lymfodrenáži zlepšuje prekrvenie a pomáha zlepšiť krvný obeh.

Záver

Lymfo masáž prevádzame na maximálnej profesionálnej  úrovni, mame dlhoročné skúsenosti, dokážeme pomôcť a poradiť ako ďalej postupovať. Určite Vám doporučíme aspom raz za mesiac prečistiť Vaše telo, je to naozaj skvelý pocit a zážitok. Samozrejme pri problémoch je treba individuálny prístup, veľa opakovaní, pri veľkých opuchoch aj denne plus bandáže a s bandážami špeciálne druhy cvičení. Pre niektorých ľudí sa stáva lymfodrenáž jediným možným spôsobom ako odstraňovať opuch a udržiavať ho v prijateľnej miere. Treba prísť, naozaj dokážeme pomôcť. 
 
Tešíme sa na Vašu návštevu !
 
  
Viac fotografií TU


 
GERMANSlovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)
PEMAB ODPORÚČA
CENTRUM OXYGENOTERAPIE A FYZIKÁLNEJ LIEČBY
 
 PENZIÓN  FUETE