Sobota, 20 Apríl 2024
Meniny má: Marcel
Zajtra: Ervín
VYHĽADÁVANIE
VAŠE OHLASY, NÁZORY
Vyjadrite Vaše skúsenosti, postrehy
Potrebná registrácia 

Čo je to ?

Naša thajská masáž je tradičná masáž systému školy WAT PO v Bangkoku, ktorá je určená pre každého. Je to strečing a pomalé naťahovanie celého tela, kĺbov a svalov, stláčanie reflexných zón a energetických dráh na tele a taktiež obsahuje určité prvky akupresúry a niektoré prvky jogy. Thajská masáž sa vykonáva na zemi na špeciálnej podložke, ste oblečený v športovom oblečení / tričko, tepláky/.

Zlepšuje / pomáha

Thajská masáž slúži na zlepšenie pohyblivosti svalov a kĺbov, ako aj k uvolneniu chrbta a dolných a horných končatín. Pomáha pri uvolnení blokád a spazmov, skráteného svalstva, pri bolestiach hlavy a chrbtice. S kombináciou s reflexnou masážou chodidla a špeciálnou masážou chrbta sa dosahujú neuveriteľné zlepšenia zdravotného stavu.
Taktiež sa naučíte správnej technike dýchania, ktorá Vám prinesie aj v bežnom živote obrovskú úľavu.
Dôležitú a nepopierateľnú úlohu zohráva  príjemná relaxačná atmosféra v spojení originálnej relaxačnej thajskej hudby, v krásnom prostredí nášho zariadenia.

Záver

Thajskú masáž prevádzame na maximálnej profesionálnej úrovni s dlhoročnou praxou a s vynikajúcimi výsledkami zlepšenia zdravotného stavu.
 
Každá thajská masáž je naozaj nezabudnuteľným zážitkom. Príďte si ju vyskúšať i Vy.

Viac fotografií 
 
GERMANSlovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)
PEMAB ODPORÚČA
CENTRUM OXYGENOTERAPIE A FYZIKÁLNEJ LIEČBY
 
 PENZIÓN  FUETE