Utorok, 18 Jún 2024
Meniny má: Vratislav(a)
Zajtra: Alfréd
VYHĽADÁVANIE
VAŠE OHLASY, NÁZORY
Vyjadrite Vaše skúsenosti, postrehy
Potrebná registrácia 

Čo je to ?

Je to masáž celého tela na odbúranie únavy, zlepšenie práce svalstva a uvoľnenie celého tela. Okrem iného je obohatená o stláčanie reflexných bodov a plôšok na tele s hlavným zameraním na chrbát, šiju i hlavu, kde sú používané viaceré špeciálne techniky masáže na uvoľnenie spazmov, a tým spojených blokád chrbtice, a taktiež na odbúranie bolesti hlavy. Našu klasickú masáž dokážeme zamerať na problémové časti tela podľa individuálneho problému pomocou viacerých techník masáží, a tým dosahujeme pomerne rýchle zlepšenie Vášho zdravotného stavu.

Zlepšuje / pomáha

Klasická masáž pomáha na uvoľnenie celého organizmu, zlepšuje prácu väčšiny svalov ľudského tela, a taktiež pomáha na uvoľnenie celého organizmu, zlepšuje prácu väčšiny svalov ľudského tela, a taktiež pomáha k elasticite pokožky. Pomáha pri bolesti chrbta, podporuje odplavovanie odpadových látok zo svalstva.

Záver

Klasická masáž v našom prevedení je spojením výbornej relaxácie a stimulácie svalstva ľudského tela. Správnym prevedením techniky masáže sa dosahuje celkové uvoľnenie a prísun nových živín do svalstva. Taktiež významnú úlohu zohráva príjemná atmosféra, milý a profesionálny personál, príjemné relaxačné prostredie v spojení s jemnými tónmi relaxačnej hudby.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

  
Viac obrázkov TU
 
GERMANSlovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)
PEMAB ODPORÚČA
CENTRUM OXYGENOTERAPIE A FYZIKÁLNEJ LIEČBY
 
 PENZIÓN  FUETE