Štvrtok, 30 Máj 2024
Meniny má: Ferdinand
Zajtra: Petronela
VYHĽADÁVANIE
VAŠE OHLASY, NÁZORY
Vyjadrite Vaše skúsenosti, postrehy
Potrebná registrácia 

Čo je to ?

Reflexná masáž rúk je ako i na chodidlách stláčanie reflexných bodov a tým pôsobenie na jednotlivé orgány. Na rukách nie sú až tak stimulujúce a senzitívne reflexné body ako na chodidlách ale v niektorých prípadoch je samozrejme lepšie zvoliť reflexnú masáž rúk. Táto terapia berie do úvahy telesné, citové i duševné faktory a prostredie v ktorom človek žije.

Zlepšuje / pomáha

Reflexná masáž chodidiel a rúk zlepšuje funkciu všetkých orgánov v tele človeka a stimuluje pohybový aparát i jednotlivé orgány, aby mohli bezproblémovo pracovať. Taktiež pomáha pri nedostatočnej citlivosti končatín, zlepšuje prekrvenie a pohyblivosť článkov prstov ako i samotných prstov.  Je to druh liečby, ktorý nabáda ľudí k tomu, aby sa zbavili  negatívnych stresov a  negatívnej energie.V spojení so špeciálnou masážou chrbta a plus individuálnou konzultáciou kombinácie buď: Thajská masáž alebo Individuálne  cvičenie alebo Joga sa dosahujú krásne zlepšenia zdravotného stavu.

Záver

Reflexnú masáž chodidiel a rúk prevádzame na maximálnej profesionálnej úrovni. Máme dlhoročnú prax s touto problematikou, dokážeme poradiť a doporučiť individuálny postup masáží. Je to naozaj stimulácia celého tela.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac fotiek TU         


 
GERMANSlovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)
PEMAB ODPORÚČA
CENTRUM OXYGENOTERAPIE A FYZIKÁLNEJ LIEČBY
 
 PENZIÓN  FUETE